1 * hěvzdičkové apartmány v Göteborgu

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Göteborgu. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Göteborgu, kde najdeme města Mölndal, Partille, Västra Frölunda, Mölnlycke a Brännö.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Gothenburg’s Parade Street 

Foto: Gothenburg’s Parade Street
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
84 %

Located within 1.6 km of Scandinavium and 1.6 km of Ullevi in the Centrum of Gothenburg, Gothenburg’s Parade Street features accommodation with seating area. Complimentary WiFi is featured.


2. Stampen Close To City Center 

Foto: Stampen Close To City Center
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
70 %

Stampen Close To City Center is located in the Centrum of Gothenburg, close to Ullevi. Free WiFi is available. All units are equipped with a flat-screen TV and a fully equipped kitchen with a an oven, a microwave and coffee machine.


3. City Apartment 

Foto: City Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
78 %

Offering a terrace, City Apartment is set in the Centrum district in Gothenburg. The property is less than 1 km from Liseberg and a 10-minute walk from Scandinavium.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: